A i A Doradztwo i Edukacja Psychologiczna

Poszukujesz wysoce wykwalifikowanego i kompetentnego pracownika? Szukasz osoby, która nie tylko odznacza się odpowiednią wiedzą i doświadczeniem, ale również charakteryzuje się całym wachlarzem kompetencji ‘‘miękkich”? Chcesz, aby Twój nowy pracownik był asertywny, a zarazem twórczy i posiadający umiejętności zarządzania zespołem? Szukasz pracownika „skrojonego na miarę dla Twojej firmy? Jeżeli tak, stanowimy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Jesteśmy dyplomowanymi psychologami i przy użyciu całego wachlarza najnowocześniejszych metod zrekrutujemy dla Ciebie pracownika, z którego będziesz naprawdę zadowolony. Ponadto zrobimy to w sposób, który stanie się wizytówką dla Twojej firmy. To, co nas wyróżnia, to fakt, że nie pracujemy „masowo”. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, drobiazgowo projektując jak najefektywniejszą procedurę selekcji. Przy tym nie prowadzimy więcej, jak 5 rekrutacji jednocześnie – stawiamy na najwyższą jakość, a nie ilość zleceń. Jeżeli więc poszukujesz menagerów, kierowników, leaderów, specjalistów, handlowców, dyrektorów i innych osób z podobnych szczebli – jesteśmy tym, czego potrzebujesz, aby odnieść sukces.

 

 

Przebieg rekrutacji

 

 

SPOTKANIE Z KLIENTEM

 

 

PROJEKT PROCESU

 

WYWIAD BEHAWIORALNY

ASSESSMENT CENTER

 

TESTY PSYCHOLOGICZNE

 

KANDYDACI

 

GWARANCJA

Pracodawca korzystający z naszych usług może liczyć na zindywidualizowane podejście do swoich potrzeb – rekrutacje nie odbywają się zdalnie, lecz poprzez gruntowane, osobiste rozpoznanie charakterystyki firmy, stanowiska i oczekiwań względem kandydata. Selekcja przyszłego pracownika rozpoczyna się spotkaniem z osobą decyzyjną w firmie zleceniodawcy w celu uzgodnienia szczegółowego profilu pożądanego kandydata.

Na tej podstawie konstruowany jest proces selekcji, obejmujący wywiad behawioralny, autorskie zadania grupowe (Assessment Centre) oraz specyficznie dobrane testy, dostępne wyłącznie do użytku psychologów. Metody te dopasowane są ściśle do profilu kandydata, a jako że są konstruowane na potrzeby danej rekrutacji, nie ma możliwości, aby kandydat spotkał się z nimi wcześniej – na innych rekrutacjach bądź przeglądając strony internetowe.  

Po spotkaniach z osobami zainteresowanymi pracą stworzona zostaje precyzyjna, psychologiczna diagnoza każdego z kandydatów. Efektem procesu rekrutacji jest wyłonienie 3 – 4 potencjalnych pracowników, odpowiadających w pełni uzgodnionemu profilowi i przedstawienie ich, w celu podjęcia ostatecznej decyzji, zleceniodawcy. Zapłata następuje dopiero po ostatecznym zaakceptowaniu jednego z kandydatów.

Dodatkowo, na nowego pracownika, zostaje udzielona gwarancja na czas min. 1 miesiąca


 

Co zyskujesz podejmując współpracę z nami?

  • otrzymujesz najwyższą jakość usług: masz pewność, że rekrutacja przeprowadzona będzie profesjonalnie, z wykorzystaniem najskuteczniejszych, nowoczesnych metod, dzięki czemu Twoja firma zyska w oczach potencjalnych przyszłych pracowników
  • płacisz wyłącznie za efekt: zapłaty dokonujesz dopiero po podjęciu decyzji o zatrudnieniu nowej osoby
  • oszczędzasz pieniądze: minimalizujesz ryzyko zatrudnienia niewłaściwego kandydata, co skutkowałoby przeprowadzaniem kolejnej rekrutacji i wydłużonym czasem braku pracownika w organizacji
  • oszczędzasz czas: spotkasz się wyłącznie z osobami spełniającymi ustalone przez Ciebie kryteria
  • otrzymujesz gwarancję: w procesie rekrutacji opieramy się na swoim wykształceniu oraz doświadczeniu, dlatego nie boimy się jej Tobie udzielić i wziąć odpowiedzialności za efekt naszej pracy

 

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia 7682

rekrutacje

NASI KLIENCI

AiA przeprowadziła dokładną analizę naszych wymagań w stosunku do potencjalnego pracownika, przygotowała precyzyjną charakterystykę poszukiwanej osoby, a następnie, wykorzystując nowoczesne metody rekrutacyjne, w krótkim czasie przedstawiła nam odpowiednich kandydatów. Jesteśmy w pełni zadowoleni z zatrudnienia jednej z rekomendowanych przez AiA osób.
Please sp z o. o. Konin 30.04.2010

KONTAKT

A i A Doradztwo i Edukacja Psychologiczna Sp. z o.o.
ul. Szamarzewskiego 17/3
60-514 Poznań
+48 61 662 85 66
Aleksandra Klupś tel: 602 796 009
Agnieszka Kuca tel: 662 212 054