A i A Doradztwo i Edukacja Psychologiczna

Szukasz nowej pracy?

Przymierzasz się właśnie do postawienia swoich pierwszych kroków na drodze kariery zawodowej? Po wieloletnim zatrudnieniu w jednej firmie obawiasz się, że nie jesteś już na bieżąco z regułami rządzącymi współczesnym, dynamicznym rynkiem pracy?

 

Rekruterzy, odpowiedzialni za dobór pracowników, posługują się różnymi narzędziami, które z perspektywy kandydatów mogą wydawać się niezrozumiałe lub niepotrzebne. Znajomość tych narzędzi i zagłębienie się w sam proces selekcji pracowników pozwoli Ci lepiej przygotować się na spotkania rekrutacyjne oraz zwiększy Twoje szanse na szybkie rozpoczęcie pracy w miejscu zgodnym z wyznaczoną ścieżką kariery.

 
Na naszym szkoleniu rekruterzy, którzy na co dzień zajmują się poszukiwaniem pożądanych kandydatów nauczą Cię jak szukać pracy, co oznacza dobrze napisane CV i list motywacyjny oraz czego tak naprawdę możesz spodziewać się na rozmowie kwalifikacyjnej. Dodatkowo, w ramach szerokiego bloku szkoleniowego, będziesz miał okazję poczuć na własnej skórze, czym jest Assessment Centre i co oznacza uczestnictwo w takim spotkaniu.
 
Gruntowne przygotowanie pozwoli Ci wykazać się podczas prawdziwego spotkania rekrutacyjnego pewnością siebie. Uzyskany dzięki naszemu szkoleniu spokój będzie najlepszą gwarancją Twojego sukcesu!
 
Tematyka szkolenia – jak będzie przebiegał nasz warsztat?

 

  • Między słowami – jak czytać ogłoszenia?
  • Twoja przepustka na rozmowę – jak stworzyć zauważalne CV?
  • Przekonać rekrutera od drzwi – na czym polega efekt aureoli?
  • To mnie nie zaskoczy – jakie pytania najczęściej pojawiają się na spotkaniach rekrutacyjnych?
  • To się może wydarzyć – na czym polega wywiad behawioralny?
  • Uwaga! Badanie! – jak wypełniać testy i kwestionariusze?
  • Być widocznym w tłumie – jak się zachować podczas Assessment Centre?

 

Ze względu na duży nacisk na praktykę i indywidualne ćwiczenie szkolenie odbywa się w grupach 4-osobowych. Sprawia to, że każdy jego Uczestnik będzie mógł nie tylko nabyć wiedzę ale i rozwinąć swoje umiejętności w warunkach bardzo zbliżonych do rzeczywistej rozmowy kwalifikacyjnej. Czas trwania szkolenia: 12 godzin szkoleniowych.

 

Trwa nabór do grup. Zaintersowane osoby prosimy o kontakt.

 
Trenerzy prowadzący szkolenie są rekruterami z wieloletnim doświadczeniem. Prowadzą rekrutacje na stanowiska wszystkich szczebli – od pracowników fizycznych po menagerów w różnych branżach m.in. finansowej, technicznej, handlowej.

szkolenia

NASI KLIENCI

Rekrutacja wykonana dla firmy Histo przeprowadzona została przy użyciu najnowocześniejszych metod, w miłej atmosferze i w krótkim czasie. Z całym przekonaniem mogę polecić AiA jako rzetelnych i profesjonalnych rekruterów.
Histo Poznań 23.11.2009

KONTAKT

A i A Doradztwo i Edukacja Psychologiczna Sp. z o.o.
ul. Szamarzewskiego 17/3
60-514 Poznań
+48 61 662 85 66
Aleksandra Klupś tel: 602 796 009
Agnieszka Kuca tel: 662 212 054