A i A Doradztwo i Edukacja Psychologiczna

METODA

Metoda warsztatowa opiera się na 4 filarach: uczestnicy mają okazję wziąć udział w doświadczeniach związanych z daną tematyką, dokonać analizy poznać teorię oraz przećwiczyć ją w praktyce. Taki tryb pracy na szkoleniu zwiększa efektywność nauki i motywację do wykorzystywania nowych umiejętności w codziennych sytuacjach zawodowych. Metoda warsztatowa aktywizuje uczestników do samodzielnej pracy i aktywnego udziału w szkoleniu, dzięki czemu czas poświęcony na rozwój kompetencji przynosi wymierne efekty. Każdy warsztat prowadzony jest przez dwóch trenerów, tak aby szkolenie przyniosło jak najlepsze rezultaty.

 

MATERIAŁY

Podczas szkolenia wykorzystywane są prezentacje, fragmenty filmów, autorskie arkusze ćwiczeń oraz testy ułatwiające autodiagnozę i samoocenę. Uczestnicy szkoleń otrzymują również doskonałe materiały szkoleniowe w wersji papierowej, w których zawarta jest treść merytoryczna, przedstawiana podczas warsztatu. Materiały te, przygotowywane pod konkretne szkolenie, to dużo więcej niż same slajdy. Na życzenie udostępniamy również prezentacje. Dzięki przekazanym materiałom każdy uczestnik może w dogodnym dla siebie momencie wrócić do tematyki szkolenia, odświeżyć swoją wiedzę i poszukać odpowiedzi na ewentualne wątpliwości.

 

DOPASOWANIE DO KLIENTA

Szkolenia realizowane przez naszych trenerów posiadają określone zakresy tematyczne, jednak istnieje możliwość ich modyfikacji zgodnie z wynikami przeprowadzonej analizy potrzeb (na poziomie uczestników i organizacji). Jeśli dany moduł okaże się szczególnie ważny – zostanie on rozszerzony o dodatkowe ćwiczenia, jeśli tematyka innego modułu będzie uczestnikom dobrze znana – wprowadzone zostaną dodatkowe treści. Zakres tematyczny dostosowujemy nie tylko do potrzeb uczestników, lecz również dostępnego czasu na szkolenie.

 

SZEROKIE DOŚWIADCZENIE

Trenerzy prowadzący warsztaty posiadają olbrzymie doświadczenie – przeprowadzili ponad cztery tysiące godzin szkoleniowych. Z naszych usług korzystają przedstawiciele różnych branż zawodowych oraz osoby, które prywatnie chcą podnieść swoje kompetencje. Doświadczenie trenerów obejmuje tematykę obsługi Klienta, technik sprzedaży, wystąpień publicznych, autoprezentacji, negocjacji i mediacji, asertywności, komunikacji, współpracy i wielu innych. W przypadku zapotrzebowania na szkolenie o specyficznej tematyce, która nie pasuje w pełni do programów przedstawionych na stronie, zapraszamy do kontaktu – nasi trenerzy przygotują ofertę dopasowaną ściśle pod określone przez Państwa oczekiwania.

szkolenia

NASI KLIENCI

Atutem usług firmy była elastyczność w dopasowaniu tematyki do zapotrzebowania konkretnej placówki, terminowość, odpowiedzialne podejście do realizowanych działań oraz umiejętność przełożenia wiedzy psychologicznej na realia polskich szkół.
Starostwo Powiatowe w Rawiczu 2014

KONTAKT

A i A Doradztwo i Edukacja Psychologiczna Sp. z o.o.
ul. Szamarzewskiego 17/3
60-514 Poznań
+48 61 662 85 66
Aleksandra Klupś tel: 602 796 009
Agnieszka Kuca tel: 662 212 054