A i A Doradztwo i Edukacja Psychologiczna

Aleksandra Klupś Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Psycholog, absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu ( specjalizacja kliniczna), Studiów Podyplomowych z zakresu Przygotowania Pedagogicznego oraz Mediacji i Negocjacji, absolwentka Szkoły Trenerów w Pracowni Psychologicznej Spotkanie w Poznaniu rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, zdała egzamin „101” w zakresie Analizy Transakcyjnej oraz uczestniczyła w szkoleniach zaawansowanych „Wzorce w naszym życiu – gry” oraz „Teoria ról społecznych wg Berndta Schmidta” prowadzonych przez PTSTA Ewę Acs . Uczestniczka warsztatów z zakresu asertywności i pracy w oparciu o kontrakty, posiada uprawnienia doradcy zawodowego. Od ponad 6 lat prowadzi szkolenia z kompetencji miękkich, w tym z zakresu Analizy Transakcyjnej oraz Edukacyjnej Analizy Transakcyjnej. Pracuje przede wszystkim z dorosłymi i studentami, posiada jednak również duże doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Dla klientów indywidualnych prowadzi spotkania doradcze, wspierające planowanie zmiany kariery zawodowej i rozwój kompetencji osobistych. Jej doświadczenie obejmuje ponad 4000 godzin szkoleniowych, głównie z zakresu Komunikacji, Asertywności, Analizy Transakcyjnej, Kreowania wizerunku, Współpracy w grupie, Zarządzania sobą w czasie, Profesjonalnej obsługi Klienta i innych. Uczestnikami jej szkoleń są głównie pracownicy firm, klienci indywidualnie szukający możliwości rozwoju, nauczyciele, studenci, osoby powracające na rynek pracy.

zobacz profil trenera

 

Agnieszka Elżbieta Kuca Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Absolwentka psychologii ze specjalnością psychologia kliniczna na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyła Szkołę Trenerów oraz Szkołę Analizy Transakcyjnej I, II i III stopnia w Pracowni Psychologicznej Spotkanie, rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Posiada uprawnienia: doradcy zawodowego i pedagogiczne (zdobyte podczas Studiów Podyplomowych z zakresu Przygotowania Pedagogicznego) oraz doświadczenie w pracy warsztatowej oraz indywidualnej z dziećmi i młodzieżą. Uczestniczyła również w szeregu warsztatów i szkoleń – głównie związanych z tematyką Analizy Transakcyjnej (prowadzonych m.in. przez Ewę Acs PTSTA), asertywności, budowania kontraktu i innych. Od ponad 6 lat prowadzi warsztaty m.in. dla nauczycieli, studentów, osób powracających na rynek pracy oraz pracowników firm. Łącznie przeprowadziła ponad 4000 godzin warsztatów z tematyki: Analizy Transakcyjnej, Efektywnej komunikacji, Współpracy w zespole, Asertywności, Autoprezentacji, Zarządzania sobą w czasie i innych kompetencji miękkich.

zobacz profil trenera

KONTAKT

A i A Doradztwo i Edukacja Psychologiczna Sp. z o.o.
ul. Szamarzewskiego 17/3
60-514 Poznań
+48 61 662 85 66
Aleksandra Klupś tel: 602 796 009
Agnieszka Kuca tel: 662 212 054