A i A Doradztwo i Edukacja Psychologiczna

Aleksandra Klupś Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Psycholog, absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu ( specjalizacja kliniczna), Studiów Podyplomowych z zakresu Przygotowania Pedagogicznego oraz Mediacji i Negocjacji, absolwentka Szkoły Trenerów w Pracowni Psychologicznej Spotkanie w Poznaniu rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, zdała egzamin „101” w zakresie Analizy Transakcyjnej oraz uczestniczyła w szkoleniach zaawansowanych „Wzorce w naszym życiu – gry” oraz „Teoria ról społecznych wg Berndta Schmidta” prowadzonych przez PTSTA Ewę Acs . Uczestniczka warsztatów z zakresu asertywności i pracy w oparciu o kontrakty, posiada uprawnienia doradcy zawodowego. Od ponad 6 lat prowadzi szkolenia z kompetencji miękkich, w tym z zakresu Analizy Transakcyjnej oraz Edukacyjnej Analizy Transakcyjnej. Pracuje przede wszystkim z dorosłymi i studentami, posiada jednak również duże doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Dla klientów indywidualnych prowadzi spotkania doradcze, wspierające planowanie zmiany kariery zawodowej i rozwój kompetencji osobistych. Jej doświadczenie obejmuje ponad 4000 godzin szkoleniowych, głównie z zakresu Komunikacji, Asertywności, Analizy Transakcyjnej, Kreowania wizerunku, Współpracy w grupie, Zarządzania sobą w czasie, Profesjonalnej obsługi Klienta i innych. Uczestnikami jej szkoleń są głównie pracownicy firm, klienci indywidualnie szukający możliwości rozwoju, nauczyciele, studenci, osoby powracające na rynek pracy.

zobacz profil trenera

 

Agnieszka Elżbieta Kuca Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Absolwentka psychologii ze specjalnością psychologia kliniczna na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyła Szkołę Trenerów oraz Szkołę Analizy Transakcyjnej I, II i III stopnia w Pracowni Psychologicznej Spotkanie, rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Posiada uprawnienia: doradcy zawodowego i pedagogiczne (zdobyte podczas Studiów Podyplomowych z zakresu Przygotowania Pedagogicznego) oraz doświadczenie w pracy warsztatowej oraz indywidualnej z dziećmi i młodzieżą. Uczestniczyła również w szeregu warsztatów i szkoleń – głównie związanych z tematyką Analizy Transakcyjnej (prowadzonych m.in. przez Ewę Acs PTSTA), asertywności, budowania kontraktu i innych. Od ponad 6 lat prowadzi warsztaty m.in. dla nauczycieli, studentów, osób powracających na rynek pracy oraz pracowników firm. Łącznie przeprowadziła ponad 4000 godzin warsztatów z tematyki: Analizy Transakcyjnej, Efektywnej komunikacji, Współpracy w zespole, Asertywności, Autoprezentacji, Zarządzania sobą w czasie i innych kompetencji miękkich.

zobacz profil trenera

SZKOLENIA

Starostwo Powiatowe w Rawiczu 2015 

„Zajęcia przeprowadzone zostały w sposób w pełni profesjonalny, dopasowany do specyfiki i potrzeb nauczycieli z różnych szkół. Ankiety ewolucyjne przeprowadzane wśród nauczycieli po każdych warsztatach potwierdziłt kompetencje i ogromne zaangażowanie prowadzących.”

Familijny Poznań 2014 

„Realizując warsztaty firma AiA Doradztwo i Edukacja Psychologiczna zadbała nie tylko o doskonałe przygotowanie merytoryczne, lecz równiez o zapewnienie odpowiedniej atmosfery i nieustanne wzmacnianie uczestniczek szkoleń w zakresie pewności siebie i własnych kompetencji.”

Familijny Poznań 2014 

„Warsztaty zostały przeprowadzone w prefesjonalny sposób, z uwzględnieniemwymagań uczestników warsztatu oraz Zamawiającego.”

Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Kaliszu 2014 

„Zajęcia prowadzone przez trenerów firmy AiA Doradztwo i Diagnoze Psychologiczną - panią Aleksandre Klupś i Agnieszke Kucę zrealizowane zostały w sposób należyty i na wysokim poziomie merytorycznym.”

Starostwo Powiatowe w Krotoszynie 2014 

„Zajecia były przeprowadzone na najwyzszym poziomie, zostały dopasowane do potrzeb nauczycieli i dyrektorów z róźnych szkół atutem usług firmy była terminowość oraz umiejętność przełożenia wiedzy psychologicznej na realia polskich szkół.”

Starostwo Powiatowe w Wągrowcu 2014

„Zajęcia prowadzone przez trenerów AiA zrealizowane zostały w sposób należyty i na wysokim poziomie merytorycznym. Z przyjemnością polecamy firmę AiA jako zaufanego i profesjonalnego partnera w zakresie podnoszenia kompetencji zawodowych nauczycieli.”

Starostwo Powiatowe w Rawiczu 2014 

„Atutem usług firmy była elastyczność w dopasowaniu tematyki do zapotrzebowania konkretnej placówki, terminowość, odpowiedzialne podejście do realizowanych działań oraz umiejętność przełożenia wiedzy psychologicznej na realia polskich szkół.”

Zachodniopomorska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy w Szczecinie  2014 

„Usługa została wykonana terminowo z zachowaniem najwyższego prefesjonalizmu. Trenerki wykazały się elastycznością w podejściu do potrzeb uczestników oraz dbałością o realizację wymagań i postanowień zawartych w umowie.”

PWN.pl Poznań 2013 

„Zajęcia przeprowadzone zostały w sposób dopasowany do specyfiki i potrzeb nauczycieli z różnych szkół. Atutem usług firmy była elastyczność w dopasowaniu tematyki do zapotrzebowania konkretnej placówki, terminowość, oraz umiejętność przełożenia wiedzy psychologicznej na realia polskich szkół”

Zespół Szkół Łączności Poznań 2013

„Firmę AiA cechowała wysoka jakość świadczonych usług oraz kreatywne podejście do omawianej tematyki. Z przyjemnością możemy polecić AiA jako sprawdzonego partnera przy realizacji rad i szkoleń adresowanych do nauczycieli.”

Wojewódzki Zakład Doskonalenia Zawodowego w Gorzowie WLKP 2013 

„Prowadzące warsztaty wykazały się doskonałym przygotowaniem merytorycznym, elastycznym podejściem do zapotrzebowania uczestników oraz umiejętnością przekładania wiedzy na proste przykłady.”

Wielkopolski Związek Inwalidów Narządu Ruchu Poznań 2013 

„Zajęcia prowadzone były z zachowaniem najwyższego profesjonalizmu, trenerki wykazały się elastycznością w podejściu do potrzeb uczestników oraz wrażliwością na ich indywidualną sytuację. Otrzymały wysokie noty w prowadzonych wśród samych uczestników ankietach ewaluacyjnych. Usługa była wykonana terminowo, z dużą dbałością o realizację zawartych w umowie wymagań i postanowień.”

Fundacja Familijny Poznań 2013 

„Realizując szkolenia, firma AiA zadbała nie tylko o doskonałe przygotowanie merytoryczne, lecz również o zapewnienie odpowiedniej atmosfery i nieustanne wzmacnianie uczestniczek szkoleń w zakresie pewności siebie i własnych kompetencji.”

PWN.pl Poznań 2012 

„Firma AiA dobrze wywiązała się ze swoich obowiązków. Zajęcia przeprowadzone zostały w sposób dopasowany do specyfiki i potrzeb młodzieży w wieku 16-19 lat. Atutem usług firmy była terminowość, odpowiedzialne podejście do realizowanych działań oraz wywiązywanie się z warunków umowy.”

Wyższa Szkoła Pedagogiczna TWP w Warszawie Warszawa 2011 

„Zarówno osoby wizytujące jak i młodzież oceniły realizację zajęć bardzo pozytywnie. Przebieg dotychczasowej współpracy, profesjonalne przygotowanie zajęć, bardzo dobre podejście do młodzieży oraz sumienność w prowadzeniu dokumentacji pozwalają postrzegać AiA jako rzetelnego partnera traktującego we właściwy sposób swoje zobowiązania”

CUF Poznań 2011 

„Całość warsztatu została przygotowana w bardzo profesjonalny sposób. Trenerzy wykazali się bardzo dobrym przygotowaniem merytorycznym, otwartością na oczekiwania uczestników oraz kreatywnością w zakresie doboru ćwiczeń i pomocy dydaktycznych, dzięki czemu czas szkolenia został efektywnie wykorzystany do ćwiczenia kompetencji. Polecamy AiA jako kompetentnego i profesjonalnego partnera w zakresie podnoszenia kompetencji pracowników.”

CUF Poznań 2011 

„Na szczególną uwagę zasługuje sposób przeprowadzenia szkolenia – warsztat prowadzony był w oparciu o autorską grę szkoleniową, umożliwiającą uczestnikom wcielenie się w rolę menadżerów firmy, którzy muszą przejść przez proces zarządzania zmianą. Polecamy AiA jako profesjonalnego, rzetelnego partnera, świadczącego usługi szkoleniowe na bardzo wysokim poziomie.”

Euro-tax.pl  Poznań 2010 

„Szkolenie odbyło się w swobodnej i przyjaznej atmosferze, sprzyjającej przyswajaniu wiedzy i nabywaniu nowych kompetencji. Prowadzące, dzięki swym zdolnością trenerskim i interpersonalnym, zyskały zaufanie uczestników, które wpłynęło pozytywnie na efekty Projektu. Rekomenduję AiA w zakresie organizacji nie tylko szkoleń lecz również doradztwa personalnego i coachingu.”

 

REKRUTACJE

Instytut Technologii Drewna Poznań 2013

”Zespół Aleksandra Klupś, Agnieszka Kuca profesjonalnie przeprowadził badania psychologiczne kandydatów ubiegających się o stanowisko Dyrektora Instytutu i przedstawił Komisji Wyborczej. Wyniki tej opinii były jednym z czynników decydujących o wyborze Dyrektora, co świadczy o odpowiednich kompetencjach zawodowych AiA.”

AiP Poznań 2011 

„Przebieg dotychczasowej współpracy, profesjonalne przygotowanie każdego projektu oraz umiejętność reagowania na potrzeby zleceniodawców pozwalają postrzegać panie Aleksandrę Klupś i Agnieszkę Kuca jako rzetelnych partnerów wypełniających doskonale swoje zobowiązania”

P.P.H.U. Konsort s.c. Konin 2010 

“AiA dąży do pełnej realizacji oczekiwań  klienta, elastycznie dopasowując do jego potrzeb nowoczesne metody rekrutacyjne. Cechą charakterystyczną AiA jest również utrzymywanie ciągłego kontaktu z klientem, co pozwala na doprecyzowanie oczekiwań oraz monitorowanie postępów”

Please sp z o. o. Konin 2010 

„AiA przeprowadziła dokładną analizę naszych wymagań w stosunku do potencjalnego pracownika, przygotowała precyzyjną charakterystykę poszukiwanej osoby, a następnie, wykorzystując nowoczesne metody rekrutacyjne, w krótkim czasie przedstawiła nam odpowiednich kandydatów. Jesteśmy w pełni zadowoleni z zatrudnienia jednej z rekomendowanych przez AiA osób”

Granit Poznań 2010

„Dodatkowo na uwagę zasługuje zaangażowanie AiA w powierzony nam projekt, oraz upór w dążeniu do odnalezienia idealnego kandydata. Z przyjemnością polecam AiA w rekrutowaniu pracowników wyższego szczebla.”

Signal Poznań 2010

„AiA wyróżnia się wyjątkowo zindywidualizowanym podejściem do potrzeb klienta oraz dużym zaangażowaniem w cały proces rekrutacji. Cenię sobie ich kreatywność, profesjonalizm oraz bardzo miłą atmosferę pracy.”

SKK-Nieruchomości Konin 2009 

„Doświadczenie współpracy z AiA podczas przeprowadzonej przez nią rekrutacji na stanowisko Dyrektora ds. Sprzedaży pozwala mi stwierdzić, iż jest to firma bardzo solidna, potrafiąca sprostać trudnym zadaniom, związanym z poszukiwaniem pracowników wyższego szczebla.”

Histo Poznań 2009 

„Rekrutacja wykonana dla firmy Histo przeprowadzona została przy użyciu najnowocześniejszych metod, w miłej atmosferze i w krótkim czasie. Z całym przekonaniem mogę polecić AiA jako rzetelnych i profesjonalnych rekruterów”

INNE

PWN.pl Poznań 2012 

„Prace nad stworzeniem systemu Rocznej Informacji Zwrotnej przebiegały sprawnie, przy uwzględnieniu wszystkich oczekiwań naszej firmy. Firma AiA Doradztwo i Diagnoza Psychologiczna wykazała się duzym przygotowaniem merytorycznym oraz gotowością do wyjaśnienia wszelkich watpliowści związanych z pojawieniem się nowego narzędzia komunikacji w firmie. ”

 

 

KONTAKT

A i A Doradztwo i Edukacja Psychologiczna Sp. z o.o.
ul. Szamarzewskiego 17/3
60-514 Poznań
+48 61 662 85 66
Aleksandra Klupś tel: 602 796 009
Agnieszka Kuca tel: 662 212 054